Leden 2014

Sněhová vločka v podobě nostalgie

29. ledna 2014 v 15:24
Název týdne se nám docela hodí, jelikož je konečně sníh.. Dokonce jsem snad někde četla, že v některých městech to je první sníh vůbec :)
Asi se nám tentokrát ta zima trochu zmýlila, jelikož zatímco my jsme mohli chodit téměř v tričku s krátkým rukávem, v Arábii se radovali ze sněhu

Nehty: Pevné a zdravě vypadající nehty

25. ledna 2014 v 17:09 | Michelle |  My tricks
Už v mých 12ti letech se mě kamarádky a spolužačky často ptaly jestli mám gelové nehty nebo své přírodní. Vždycky mi to strašně lichotilo a zároveň jsem byla potěšena i tím, že pro to vlastně nemusím nic dělat. Nikdy jsem si ale nepotrpěla na pilování nehtů (ano, cítím se teď trochu jako vrah, vždycky jsem na ně brala nůžky), sama si sundávala dva pokusy zvyknout si na umělé nehty a v neposlední řadě jelikož jsem vesnické dítě, často jsem se babrala v bahně, dělala nehtem obrázky do listů stromů (což sice prospělo mé pokožce, ale nehtům ani ne). Později, když jsem byla ochotná si vzít do ruky pilník, jsem se dopustila dalšího zločinu - tentokrát jsem pilovala na obě strany.
A tak jsem i já potřebovala pomoct ...


Trápení, potěšení a láska někde mezi tím.

22. ledna 2014 v 19:22 | Michelle |  My lines
Musím uznat, že tohle téma je pro mě docela dost aktuální,..


Co vlastně láska je? Každý vám to definuje jinak. Někdo to bere z chemického hlediska jako hru hormonů a jiných chemickcýh látek v našem těle, někdo jako pocit, že bez člověka ke kterému onu lásku cítite nemůžete být.. a jinak.
Vlastně.. Myslím, že LÁSKA má spoustu tváří. Můžete milovat svého přítele/přítelkyni, své rodiče, sourozence a jiné členy rodiny, svého psa,..ale vlastně i kamarády a spolužáky a nutně nemusí jít o lásku, při které na toho člověka v kuse myslíte a je vám tak nějak pěkně ale vlastně i zvláštně těžko. Prostě toho člověka jen máte rádi, těšíte se na něj, rádi ho vidíte, je vám s ním skvěle.. ale není to ten typ lásky, kdy tomu člověku chcete šeptat do ouška: ,,Miluji tě". Zkrátka myslím, že láska má sto tváří..
Můžete se mnou souhlasit, ale taky nemusíte.