Poor heart - 3. část - Tripping

22. února 2014 v 20:27 | Michelle |  Poor heartCatherine ze sebe rozčíleně servala mikinu a hodila jí na gauč.
,,Skoro tě měli!" zaječela.
,,Neměli, měl jsem to pod kontrolou!"
,,Nechci abys v tom pokračoval.."
,,Ale ty mi neřídíš život.."
,,Ale bojím se o tebe!"
,,Takže mi vlastně nevěříš..!" vyjekl Ondra a naštvaně se na Catherine podíval.
,,Ne." řekla upřímně. Nastala chvíle ticha, jen na sebe zírali, dokud se v místnosti úplně nerozsvítilo.
,,O čem ve 3 v noci diskutujete na chodbě?" ozval se od vchodových dveří Dominik, který se vracel z centra. Posadil se na botník a začal si rozmotávat tkaničky na teniskách.
Tmavovláska nasupeně opustila chodbu a zabouchla za sebou dveře.
,,Catherine!" zaječel Ondřej a zase dveře otevřel.
,,Neřvi přes celou Prahu, vole.. Co se děje?"
,,Nestarej se!" odsekl mu Ondřej, zabouchl dveře a odešel pryč.
,,Se starám, zítra zase hrajem.. Já jsem v klidu, nechytám, ale ty bys měl jít chrápat.."
,,JEŠTĚ TY MĚ UČ, TY..!!" rozohnil se.

Dominik s Kájou seděli na tribuně a pojídali popcorn. Karolína moc pozornosti hokeji nevěnovala, zato Dominik se nestačil divit tomu, jak jeho bratr prasil hru.
,,Ondra působí dost unaveně.." zhodnotila.
,,Včera jsem kapitána přistihl v Catherine, ječeli na sebe na chodbě nad ránem.."
,,Aha. No, včera na mě nepůsobila moc mile.."
,,Ani moc není, pokud o někom neví, že je lepší než ona.. Většinou to měří penězma.."
,,Aha.." zopakovala zase, ale tentokrát si uvědomovala, že jestli se něco provalí, Catherine svůj postoj ještě patrně změní. A ne k lepšímu. Bude si s Karolínou otírat boty.
"Oddechový čas pro domácí." ozvalo se arénou. Dominik sledoval, jak se Ondřej dohaduje s trenérem. Po chvíli se společně se svou formací vrátili zpět na led. Jen co se hra rozehrála, Ondřej jakoby přepl a díky svým spoluhráčům přepravili puk do útočného pásma. Kdyby kotouč nevyrazil brankář hokejkou, mohl by si Ondra připsat asistenci. Naštvaně od sebe odstrčil obránce soupeřů, který se ale nechtěl nechat a tak do něj párkrát silně praštil a tím mu dal impuls pro rvačku. Jen co se do sebe trochu pustili, už u nich byli rozhodčí, kteří Ondrovi odpískali dvouminutový trest za hrubost.
,,Teď si půjde sednout.." okomentoval pro Karolínu Dominik dění na hřišti.
Ondra si znechuceně odplivl a vydal se na trestnou lavici. Jen co se usadil, pokračovala hra.
,,A teď dostanou góla.." předpověděl minutu před tím, než se tomu tak stalo.

V tu samou dobu zaparkovala Catherine své auto před stadionem. Suvereně vystoupila a zamkla své auto. Vyběhla schody ke vchodu a zarazila se bandou roztleskávaček, které stály před vchodem u zábradlí a působily na ní jako trn v oku. Nesnášela je, připadaly jí laciné. A stejně tak nesnášela většina z nich jí.
,,Catherine!" usmála se přemalovaná blondýnka.
,,Tebe jsem tady dlouho neviděla.."
,,Jsem tady častěji než ty, tak by to možná chtělo začít chodit na treninky, aby tě mohli obsazovat.. Nebo máš nějaký vedlejšák a roztahuješ nohy i jinde?"zeptala se jí provokativně tmavovláska a bez zastavení šla dál.
,,Už jsem myslela, že jste se s Ondřejem rozešli.."
,,Není důvod, miluje mě.." řekla téměr chvástavě.
,,No, když jsme si to spolu rozdávali po zápase ve sprše, nevypadalo to.." oznámila jí spíš jakoby mimochodem a skupina holek se zahihňala.
Tmavovláska se zastavila, ale raději se k ní neotáčela. Slyšela dobře? Ondra měl něco s tou přemalovanou štětkou, která dělá cheerleaderku?! Její Ondra?! Jak si to vůbec mohl dovolit, sakra!
,,Vážně? Spali jste spolu?" otočila se nakonec Catherine.
,,Spali, to nevím.." zasmála se ,,..ale je dobrej, v tomhle tě chápu. Jenom by mi vadilo, kdyby.. no, víš, kdyby můj kluk spal i s jinejma holkama. V tomhle tě fakt obdivuju, musíš ho doopravdy moc milovat, když váš vztah vydržel i tohle.."
,,Mluvíš o něm docela pěkně, to on se o tobě vyjadřoval dosthnusně. Prý máš malý kozy a jsi úplný prkno. Tak jsem mu řekla, že je to asi deformace z toho tvého skotačení na tribuně, protože tam to není o moc lepší.. No nic, měj se.." usmála se nakonec a vešla na stadion. Kousek od vchodu se střetla s Karolínou a Dominikem.
,,Ahoj.." pozdravil Dominik.
,,Ahoj, kde je Ondřej?" zeptala se už na pohled vytočeně.
,,Skončil zápas, jdou do šatny.." kývl k ledu. Jako kdyby Catherine někdo zamával červeným hadrem před obličejem. Rychlým krokem šla směrem k Ondrovi.
,,Štěstí, že jsi tady.." začal aniž by jí pozdravil. Nemusel si to vyčítat, jelikož on se pozdravu taky nedočkal. Namísto toho ho nenechala ani dokončit větu a vrazila mu facku.
,,Takže ty ses vychrápal s nějakou špinavou štětkou a přetvařoval ses přede mnou jakože je všechno v pořádku?!" zaječela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama